Description Als Head of Go-to-Market & Acquisition ben jij mee verantwoordelijk voor het succes van alle commerciële campagnes, productlanceringen en acquisitie-initiatieven binnen Orange Belgium. In deze rol combineer je strategisch denken met een sterke operationele aanpak.
Omschrijving: Jouw rol In deze sleutelrol ontwikkel en implementeer je doeltreffende salesstrategieën voor zowel de Belgische Enterprise-markt (grote nationale en strategische klanten met +1000 medewerkers) als voor de Publieke Sector. Je geeft leiding aan een team
Omschrijving: Krijg jij energie van grote commerciële dossiers, strategische klanten en het coachen van sterke salesprofielen? Heb je ervaring binnen enterprise sales of de publieke sector en ben je klaar om een team naar een hoger
Description Orange blijft één van de sterkste groeiers op de telecommarkt. Voor onze afdeling Provisioning Cable zoeken we een gemotiveerde, tweetalige Customer Service Representative (NL/FR, EN is een plus) die houdt van nauwkeurige opvolging, klantcontact en teamwork.